Боротьба з тероризмом: словник термінів
В корзину
80 грн.
Описание
Содержание

УДК

ББК Л 61

В.А. ЛІПКАН Боротьба з тероризмом. - К., 2009. - 192 С.

Даний словник - одна з перших спроб осмислити боротьбу з тероризмом із позицій системного підходу. У ньому зібрані основні поняття і терміни, якими послуговуються у сфері боротьби з тероризмом, а також користуються при викладанні антитерористичних дисциплін. Більше того в словнику міститься короткий опис найбільш відомих терористських організацій.

Основна термінологія довідника успішно апробована в Академії управління МВС України, Київському національному університеті внутрішніх справ, Інституті права і безпеки підприємництва Європейського університету, Інституті менеджменту безпеки університету економіки та права „КРОК", використана в Міжнародній поліцейській енциклопедії, словнику термінів і визначень недержавної системи безпеки Українського союзу промисловців і підприємців.

Даний словник є логічним продовженням серії „Боротьба з тероризмом": 1) Боротьба з міжнародним тероризмом: Нормативна база; 2) Боротьба з тероризмом в Україні : Науково-практичний коментар до Закону України „Про боротьбу з тероризмом"; 3) Боротьба з тероризмом: навчальний посібник.

Словник може бути використаний як у навчальній і науковій, так і в практичній діяльності при здійсненні боротьби з тероризмом. Він стане в нагоді студентам, магістрам, аспірантам, викладачам, а також фахівцям у сфері забезпечення національної безпеки - усім тим, кого хвилюють системні проблеми боротьби з тероризмом.

ІSBN © В.А.Ліпкан, 2009.

Ответим на все вопросы:
Имя (обязательно)

E-mail (обязательно)

Телефон

Вопрос

Науково-практичні коментарі