Видавництво
Видавець ФОП Ліпкан Володимир Анатолійович є офіційно зареєстрованим суб'єктом видавничої справи і спеціалізується на випуску безпекової, юридичної та політологічної літератури для підготовки та виховання сумлінного, інтелектуального та патріотичного українства.

Саме з цією метою у 2005 році родиною Ліпканів було засновано Серію „Студент ХХІ століття". Основне призначення даної серії - забезпечити українських студентів сучасними та якісними знаннями.

Відмінна риса книжкової продукції даної серії:
 • відповідність сучасним вимогам освіти;
 • врахування міжнародних стандартів освіти на противагу потуранню;
 • лаконічність - студент отримує компактний виклад матеріалу курсу;
 • інформативність - матеріал містить необхідну і достатню інформацію саме для студента;
 • якість - авторами даної серії є кваліфіковані науково-педагогічні кадри, що мають ступінь не нижче за кандидата наук і відповідний стаж викладацької діяльності;
 • інтегративність - при написанні даних посібників синтезуються думки провідних вчених у тій чи іншій галузі;
 • сучасність - книжкова продукція даної серії написана нинішнім поколінням молодих вчених мовою, зрозумілою для сучасної молоді;
 • адекватна ціна - книжкова продукція даної серії виграє за рахунок найкращого співвідношення ціна - якість. Студент сплачує за реальні знання, а не за обсяг і розмір, які інколи штучно роздуваються через додавання нормативно-правової бази (що потребує твердої обкладинки для книжки і відповідного здорожчання).

  КНИЖКИ ДАНОЇ СЕРІЇ - САМЕ ТЕ, ЩО ПОТРІБНО СТУДЕНТУ
  У НИХ ЛИШЕ ТЕ, ЩО ВІН МАЄ ЗНАТИ


  Книжки даної серії не містять:

 • зайві обтяження науковими поглядами вчених, які є цікавими для обмеженого кола осіб;
 • аналіз дрібних питань, що мають вузько прикладне значення;
 • „розбавлення" матеріалу власними думками, котрі інколи носять суб'єктивний характер і не співвідносяться з загальноприйнятими поглядами в науковому світі;
 • додатків у вигляді нормативно-правових актів, які роблять книжку більшою за обсягом, а головне - дорожчою за ціною.

  ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ЗНАННЯ, А НЕ ЗА ДУМКИ АВТОРА ПОСІБНИКА
  ВИ ОТРИМУЄТЕ ЗНАННЯ, А НЕ ДОДАТКИ ДО НИХ

  Такий підхід дає змогу студенту ХХІ століття отримати, що йому потрібно:

  компактний, стислий виклад, який дозволяє в найкоротші терміни оволодіти базовими знаннями з будь-якої галузі наук.
  У даній серії вже вийшли друком наступні книги, які можна придбати як у роздрібній торгівлі, так і замовити на сайті www.book.market-ua.com.
  (ТУТ слід дати посалання бажано як на амазоні не вертикально а горизонально на усі наші книжки і язути їх з рубрики студент )


  Дбаючи про наших оптових клієнтів нами розміщується анонс книжок, які вже перебувають у нас в роботі і випуск яких виступає не планом дій, а конкретним анонсуванням виходу певної навчальної літератури.
  Саме тому у нас передбачено можливість попереднього замовлення книг звертайтесь, які можна замовити за телефоном: +38 099 3136581, або email: book@market-ua.com.

  Наше видавництво сповідує системний підхід, тому ми не тільки підшукуємо потрібних авторів, і друкуємо літературу, а й безпосередньо здійснюємо її продаж, що дає читачеві і студенту отримати ефективні знання без переплати.

  Саме тому придбати книжки після їх фактичного виходу можна як у роздрібній торгівлі на книжковому ринку „Петрівка" в м. Києві, а також замовити на сайті www.book.market-ua.com.

  При попередньому замовленні і оплаті, а також оптових закупівлях (від 100 одиниць) надаються знижка 10 % від анонсованої вартості книги.

  До уваги авторів!


  Дбаючи про виховання майбутньої еліти, а також сповнені бажанням щодо підтримки молодих вчених видавець Ліпкан Олена Сергіївна запрошує авторів до співробітництва.

  Передусім, це стосується молодих учених, які бажають реалізувати себе в інформаційному навчальному просторі і мати подальший заділ для отримання вчених звань доцента і професора. Нинішнє покоління студентів краще розуміє сучасне покоління викладачів і учених, то ж даний проект спрямований, насамперед, на підтримку обдарованих молодих науковців, які вже мають певні надбання на науковій ниві і бажають сприяти у вихованні патріотичної молоді і формуванні української правничої еліти.

  Основні вимоги:
  1) автор повинен мати науковий ступінь кандидата або доктора наук;
  2) текст посібника має відповідати навчальній програмі дисципліни і бути написаний українською мовою;
  3) обсяг має становити не більше 192 сторінок, набраних у текстовому редакторі Word, інтервалом 1.5, кеглем Times New Roman, розмір 14;
  4) до розгляду приймаються посібники для підготовки до іспитів з юридичного профілю.

  Наше видавництво здійснює друк літератури на сучасному обладнанні із використанням сучасних технологій, що дозволяє виконувати складні роботи якісно, вчасно і недорого.

  Усі Ваші запитання і побажання щодо співробітництва просимо надсилати на електронну адресу видавництва: academic@ukr.net. • Ответим на все вопросы:
  Имя (обязательно)

  E-mail (обязательно)

  Телефон

  Вопрос

  Науково-практичні коментарі