Адміністративно-правове регулювання діяльності недержавних пенсійних фондів в Україні
В корзину
400 грн.
Описание
Адміністративно-правове регулювання діяльності недержавних пенсійних фондів в Україні : [Монографія] / А. А. Кафтя, В. А. Ліпкан, Н. Ю. Баланюк ; за заг. ред. В. А. Ліпкана. Київ : ФОП О. С. Ліпкан, 2015.  316 с.
Содержание

Монографію присвячено дослідженню особливостей адміністративно-правового забезпечення діяльності недержавних пенсійних фондів в Україні. Висвітлено поняття механізму адміністративно-правового регулювання діяльності недержавних пенсійних фондів. Визначено особливості становлення та юридичну сутність недержавних пенсійних фондів. Розкрито специфіку здійснення державного контролю та нагляду за функціонуванням недержавних пенсійних фондів, На основі проведеного аналізу діяльність найбільших недержавних пенсійних фондів України виділено напрями розвитку та вдосконалення елементів механізму адміністративно-правового регулювання діяльності НПЗ. Проаналізовано структуру та сучасний стан пенсійної системи України, надано пропозиції щодо шляхів її поступової реорганізації з трирівневої у дворівневу з подальшим наданням переваги індивідуальним накопичувальним рахункам, відкритим у НПФ.

Детально розглянуто основні компоненти системи заходів з удосконалення адміністративно-правового регулювання відносин у сфері НПЗ. Приділено значну увагу розгляду питання створення умов, за яких вчиняти протиправні діяння у сфері НПЗ є економічно невигідним, та утворення організаційно-правової інфраструктури виявлення й превентивної протидії вчиненню протиправних діянь у сфері пенсійного забезпечення.

Монографія стане в пригоді аспірантам, науково-практичним працівникам та усім, хто цікавиться питаннями діяльності недержавних пенсійних фондів.

Ответим на все вопросы:
Имя (обязательно)

E-mail (обязательно)

Телефон

Вопрос

Науково-практичні коментарі